Отзывы о Двуспальная кровать Парус 180х200

Комментарии и Отзывы о Двуспальная кровать Парус 180х200, а также вопросы и обсуждения об этом продукте:

Смело задавайте вопросы и пишите коментарии, делитесь фотографиями этого продукта в интерьере. Мы обязуемся максимально быстро реагировать на ваши вопросы и любые комментарии.

Рейтинг 1
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Не вірте менеджерам - дурять! Нам потрібно було ліжко 180х200, довжина якого не перевищувала б певної цифри і вартість не була вища 5000 грн. В процесі пошуку ми обрали декілька варіантів ліжок на різних сайтах і почали обдзвонювати магазини, щоб дізнатися, чи відповідають параметри, вказані на сайті реальним. Таким чином натрапили на це ліжко. Дизайн нам сподобався, але вказана довжина була завеликою. Зателефонували дізнатися, яка довжина ліжка. Нам сказали, що на сайті вказана неправильна довжина і насправді вона не перевищує 215см. Замовили, оплатили, зібрали і зрозуміли, що воно все ж таки задовге. Звернулися з проханням повернути ліжко. Нам відмовили, бо ліжко було вже зібране. Наша аргументація про те, що нас надурили з довжиною, була відкинута, хоча телефонна розмова з менеджером була прослухана (всі розмови записується), в якій чітко було сказано, що довжина на сайті вказана неправильно. Резюме - магазин дурить, не повертає гроші. Жодного іншого замовлення тут не буде.
Шановний Сергій! Приносимо Вам свої вибачення за доставлені незручності! Провівши службове розслідування, з'ясувалося, що інформація менеджером Вам була надана некоректна, тому вийшло непорозуміння. Співробітник, який курирував Ваше замовлення на сьогоднішній день звільнен. У самий найближчий час з Вам зв'яжеться наш співробітник, щоб максимально швидко врегулювати ситуацію, що створилася.
Дякую за оперативний зворотній зв'язок. Дійсно, менеджер вже почав вирішувати нашу проблему.
Шановний Сергій! Ми цінуємо кожного нашого покупця і намагаємося працювати на високому професійному рівні. Ще раз приносимо Вам свої вибачення за доставлені незручності. Старший менеджер займається Вашим замовленням. Впевнені, що все буде добре!

 

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Фото (размер не более 2 МБ и 2000px по высоте или ширине, колличество до 3шт.):
Оценка:
Артикул: 28-2-38
Двуспальная кровать Парус 180х200
Ценаот 6035 грн. Цена зависит от опций которые вы выберите. Данная стоимость это цена за исходное состояние.
В наличии


Рассрочка от ФинБрокер на    месяцев    
В день грн.
 
Рассрочка
Производитель: юта. Категория: Кровати. Форма: прямоугольные. Ниши для белья: нет. Ширина спального места: 180 см. Длина спального места: 200 см. Тип: двуспальные. Материал каркаса: из ольхи. , из сосны.
Доставка по Киеву 199 грн. Тарифы на доставку по Украине от 150 грн.
подробнее...
Оплата наличными курьеру или предоплата на счет
подробнее...
Услуги по сборке
подробнее...
Гарантия 18 месяцев
 
 

Опции Двуспальная кровать Парус 180х200:

Цвет Юта:

Материал: 
 
 
 

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Отзывы: Двуспальная кровать Парус 180х200. Оставить отзыв про Двуспальная кровать Парус 180х200 в интернет-магазине МебельОК